Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice i podruhé v sezóně porazily Morkovice
formats

Skaštice i podruhé v sezóně porazily Morkovice

Publikované dne Sobota,Duben 27, 2019 podle v A-TÝM

Další kvalitní týmový výkon předvedlo v sobotním duelu naše A mužstvo. Svého okresního rivala z Morkovic hlavně v první půli přehrávalo a vypracovalo si dvougólový náskok. Naše mužstvo si připsalo 15 výhru v sezóně a odskočilo na čele tabulky Luhačovicím, které ovšem mají nedělní zápas k dobru.

Od úvodních minut bylo poznat, že se střetla dvě mužstva, která vyznávají technický kombinační fotbal. Od počátku mělo utkání dobré tempo a přítomní diváci se nenudili. Do první velké šance se dostal Frýdl, který prošel mezi třemi obránci hostů, ale brankář rychle vyběhnul a zmenšil mu střelecký úhel. Morkovice odpověděly akcí po pravé straně, ale nebezpečný centr nedokázal najít žádného hráče a míč proletěl do zázemí. Skaštice dělaly obraně hostů problémy svým pohybem. Předváděly rychlé křídelní akce, kterým ovšem chybělo lepší finální řešení. Střela Sovy už mířila do sítě, ale na brankové čáře ji vyhlavičkoval obránce Rozsypal. Po 20 minutách ovládli hru domácí hráči. Gólman Morkovic musel být neustále ve střehu a při Konečníkově střele mu pomohla tyč. Ve 40. minutě dokázali domácí svůj tlak korunovat vedoucí brankou. Vymětal poslal před bránu nadýchaný centr, který si našel GOJŠ a překonal poprvé brankáře Jarku. A hned o chvíli později předvedli domácí další rychlou kombinační akci na jejichž konci stál ZAVADIL, který ve skluzu dostal míč do sítě.

Ve druhé půli byly k vidění šance před oběma bránami. Více jich ale mělo domácí mužstvo. Gojš šel dvakrát sám na brankáře, ale ani jednou ho nedokázal překonat. Zavadil zase z výhodné pozice nedokázal trefit prostor tří tyčí. Za hosty táhl ofenzivní prapor Knap. Ten dokázal přejít přes obránce a jeho krásnou střelu ke vzdálenější tyči tygřím skokem vytáhl na rohový kop gólman Večeřa. Ten svůj tým podržel i při hlavičce Hradila. Ovšem na hlavičku KAPOUNKA už nestačil ani on a hosté snížili. Žádné drama ale domácí mužstvo nepřipustilo. Gojšova střela mířila na bránu, ovšem zasáhla ruku hostujícího hráče a kopala se penalta. Tu proměnil KONEČNÍK. V závěru šel sám na brankáře ještě Konečník, ale jeho pokus o lob brankář Jarka přečetl. Skaštice si tak i nadále udržely svou domácí neporazitelnost. Už ve středu naše mužstvo čeká další atraktivní zápas. V semifinále Poháru hejtmana ZK hostíme Kvasice. Zápas začíná v 17 hodin.

Skaštice – Morkovice 3:1 (2:0)

Branky: 40. Gojš, 42. Zavadil, 74. Konečník z pen. – 71. Kapounek

Žluté karty: Ančinec – Rozsypal, Michálek, Smažinka, Oplt, Judas

Rozhodčí: Ambroz – Rybka, Zicháček

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík L. (76. Menšík) – Vymětal R. (86. Škrabana), Frýdl R., Zavadil, Gojš, Sova (69. Ančinec) – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit