Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost nedokázal proti Chvalčovu skórovat
formats

Dorost nedokázal proti Chvalčovu skórovat

Publikované dne Neděle,Duben 28, 2019 podle v Dorost

Dorost Skaštic nedokázal zvítězit ani ve druhém jarním zápase. Tentokrát ovšem nedokázal skórovat a to dokonce ani z pokutového kopu.

Úvod zápasu lépe zvládli hosté. Důrazný ČERVINKA přetlačil v souboji jednoho z domácích hráčů a křížnou střelou poprvé skóroval. Postupem času ale domácí hráči hru vyrovnali a i oni se dostali k ohrožení hostující brány. Dvakrát se po pěkné kombinační akci v šanci ocitl Dominik Oračko, ale ani v jednom případě nedokázal prostřelit brankáře Chvalčova. A tak opět udeřilo na druhé straně hřiště. Nepozornost domácích obránců využil opět ČEVINKA, který se prosadil hlavou po rychle rozehrané standardní situaci. Za domácí mohl korigovat stav Hyánek, ale jeho střela mířila jen do břevna.

Druhá půle začala pro Skaštice špatně. Na středu hřiště napřáhl ke střele DOSTALÍK a na jeho střelu k tyči domácí brankář nedosáhl. V dalším průběhu hry už domácí hráči nebyli tak aktivní ale i přesto se snažili o kombinační fotbal. Po pěkné průnikové přihrávce běžel sám na brankáře Chupík, ale jeho zakončení se do brány nevešlo. To Gaborova střela už na bránu mířila, ale jen do rukavic připraveného gólmana. A tak se opět prosadili hosté, konkrétně opět ČERVINKA, který využil své síly, prošel přes tři bránící hráče a zavěsil přesně. Pátý gól v síti Skaštic padl po pěkné narážečce a následným zakončením ŠMÍDA. Skaštice se ale až do konce snažily o vstřelení alespoň jedné branky. Blízko k ní byl Němčík, který ale jen o centimetry nedosáhl na prudkou přihrávku. Poslední šanci zápasu měl na kopačce Hyánek, který se postavil k penaltě. Svou střelu ale domácí hráč poslal nad břevno a Skaštice se tak nedočkaly ani čestného úspěchu.

Skaštice – Chvalčov 0:5 (0:2)

Branky: 5.,22., 57. Červinka, 41. Dostalík, 62. Šmíd

Bez karet

Rozhodčí: Vybíral

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Trampota – Černoch, Oračko K., Němčík, Hyánek Jakub, Soukup, Chupík (K), Makový, Gabor, Hrabal, Růžička, Oračko D.

Trenér: Lukáš Motal, Radovan Stančík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit