Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V zápase B mužstva padaly branky jen z penalt
formats

V zápase B mužstva padaly branky jen z penalt

Publikované dne Neděle,Duben 28, 2019 podle v B-TÝM

Sedmý jarní bod získalo B mužstvo Skaštic v duelu s Komárnem. Po 90 odehraných minutách byl stav nerozhodný 1:1, když se obě mužstva prosadila z nařízených pokutových kopů. V závěrečném rozstřelu bylo přesnější hostující mužstvo.

Utkání nabralo hned od počátečních minut dobré tempo. Obě mužstva se snažila o kombinační fotbal. V první půli hrálo domácí mužstvo s větrem v zádech. To mu nahrávalo ke střelbě ze střední vzdálenosti. Škrabanova tvrdá střela mířila jen těsně nad břevno. Domácí hráči měli docela dobrý pohyb bez míče. Po přihrávce Brady nedokázal usměrnit míč do brány osamocený Petrúsek. Velkou šanci měl na kopačce Ježák, který běžel sám na hostujícího brankáře, ale zakončení uspěchal a gólman s jeho nedůraznou střelou neměl problémy. První gól utkání padl asi po půl hodině hry. Na prudkou přihrávku z pravé strany nedosáhl útočník Komárna, u kterého stál domácí obránce. Po mírném kontaktu hostující hráč upadl a k údivu všech se kopala penalta. Tu s přehledem proměnil KLAS. Tento moment na chvíli rozvášnil emoce na hřišti. Situace se zklidnila až o 10 minut později. To byl pro změnu v hostující šestnáctce atakován Vlkolenszki a rozhodčí pískal. Penaltu si vzal na starost Petr BUBLA a přesnou střelou k tyči vyrovnal.

Druhý poločas už tolik zajímavých momentů před oběma bránami nenabídl. Obě mužstva sice hrála i nadále aktivně, ale ve finální fázi chyběla větší přesnost na obou stranách. V poslední 10minutovce měl rozhodující gól na kopačce střídající Hyánek, ale jeho střela našla jen rukavice hostujícího brankáře. A když v posledních vteřinách hlavičkoval nepřesně v pádu  Ježák dospělo utkání do pokutových kopů. V nich bylo úspěšnější mužstvo Komárna, jehož všichni střelci proměnili své kopy. Na domácí straně zaváhal Menšík a tudíž putoval druhý plusový bod na Bystřicko.

Skaštice B – Komárno 1:2 pp (1:1)

Branky: 43. Bubla P. z pen. – 34. Klas z pen.

Žluté karty: Stančík – Majkus

Rozhodčí: Závojský – Vybíral, Kolář

Diváci: 50

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Stančík (71. Sova), Menšík, Icela, Pitron – Vlkolenszki, Škrabana, Bubla P., Petrúsek – Ježák, Brada (80. Hyánek Jakub)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit