Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice nestačily na Luhačovice a přenechaly svému soupeři první místo
formats

Skaštice nestačily na Luhačovice a přenechaly svému soupeři první místo

Publikované dne Sobota,Květen 18, 2019 podle v A-TÝM

Šlágr kola se odehrál v sobotu dopoledne v Luhačovicích. Početná divácká kulisa byla zvědavá na souboj dvou prozatím nejlepších týmů Krajského přeboru. Zápas o první místo nakonec vyšel daleko lépe domácím a Luhačovice tak vystřídaly Skaštice na prvním místě tabulky.

Na první branku zápasu se nemuselo čekat příliš dlouho. Hostující obrana nedokázala odvrátit centr z pravé strany a na zadní tyči pohotově uklidil míč do sítě domácí POLÁCH. Hostující mužstvo brzká inkasovaná branka zaskočila. Na některých hráčích se možná projevila i důležitost utkání. Domácí hráči byli rychlejší a hlavně ve středu pole získávali odražené míče. Ale postupem času dokázaly i Skaštice zatopit domácí obraně. Konečník vystihl pomalou přihrávku na domácího brankáře, udělal mu kličku, ale z úhlu nedokázal usměrnit míč do opuštěné branky. Po dobré kombinaci na levé straně opět zakončoval Konečník, ale obránci jeho pokus zablokovali. Ale i domácí hráči předvedli, že mají ofenzivní sílu. Postava se zbavil svého strážce, ale brankáře Večeřu neprostřelil. Ten samí hráč to zkoušel i z druhé strany, když na něj hostující obrana zapomněla a propadl k němu míč po rohovém kopu. Střela se však jen otřela o vnější tyč. Nebezpečně hlavičkoval i výborně hrající Štěpán Červenka, ale míč z jeho hlavy proletěl těsně vedle pravé tyče. Na druhé straně hřiště se v nadějné pozici ocitl Sova, ale ani nedokázal pořádně zakončit. Lépe vypadala hlavička Lukáše Batíka, ale jeho pokus s nevešel mezi tři tyče. Kvalita hry byla ovšem větší na domácí straně. Hráčům Luhačovic se dařilo vyhrávat osobní souboje a na konci první půle se jim podařilo opět gólově odskočit. Chybu ve středu hřiště potrestal svým průnikem KOŘENEK.

Ve druhé půli se kvalita hry hostujícího týmu nezvedla. Hráčům se nedala upřít snaha s výsledkem něco udělat, ale chyběla jim hlavně přesnost a větší pohyb bez míče. Ve své kůži nebyl ani nejlepší střelec soutěže Konečník. Ten se po pěkné patičce Zavadila objevil sám před brankářem, ale jeho zakončení mířilo vedle brány. Luhačovice pokračovaly ve svém vydařeném výkonu a nevynechaly žádnou příležitost k zakončení a přidání další branky. Třetí gól v hostující síti obstaral kapitán Ondřej ČERVENKA, který využil nedorozumění hostujících hráčů a s klidem svým vlastním skóroval. Zkorigovat stav se opět nepovedlo Konečníkovi, který se protáhl mezi dvěma obránci, ale na brankáře Švece opět nevyzrál. Hostující obrana byla s přibývajícím časem více prostupnější a domácího toho využili. Střídající Martin PAVLÍČEK hlavičkoval přesně k tyči a bylo to 4:0. Poté to chytře zkoušel nejzkušenější domácí hráč Hubáček, ale jeho pokus o lob, konečky prstů vytáhl nad břevno brankář Večeřa. Luhačovice tak našemu týmu oplatily stejným poměrem podzimní porážku a vrátily se do čela KP.

Luhačovice – Skaštice 4:0 (2:0)

Branky: 7. Polách, 44. Kořenek, 66. Červenka O., 85. Pavlíček M.

Žluté karty: Suchý, Červenka Š. – Janalík

Rozhodčí: Stodůlka – Vlk, Zapletal

Diváci: 220

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík L. – Vymětal R. (46. Mynarčík), Zavadil, Frýdl R., Gojš (86. Škrabana), Sova (73. Batík T.) – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit