Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost lídra potrápil hlavně v první půli
formats

Dorost lídra potrápil hlavně v první půli

Publikované dne Neděle,Květen 19, 2019 podle v Dorost

Naši dorostenci sehráli další duel OP na hřišti lídra soutěže z Bystřice pod Hostýnem. Svého soupeře se vůbec nezalekli. Přečkali úvodní nápor domácích a postupem času i naši hráči začali podnikat nebezpečné ofenzivní výpady. Dvakrát se v dobré palebné pozici ocitl Oračko, ale chyběla mu větší přesnost při zakončení. Dalekonosná střela Hyánka zase skončila jen na břevně domácí brány. I hráči Bystřice si dokázali vypracovat gólové příležitosti. Ale buď zasáhl dobře chytající hostující brankář nebo se zakončení nevlezlo mezi tři tyče. V první půle se přece jen skóre měnilo. V posledních minutách se vydařila domácím hráčům brejková situace, po které skóroval ULRYCH. Ve druhé půli už se domácím hráčům střelecky dařilo více. Hlavně v rozmezí mezi 61. a 72. minutou, kdy dokázali čtyřikrát skórovat. Skaštice i nadále nevynechaly žádnou příležitost k útočení. Ovšem v zakončení jim chyběla větší kvalita. I přesto, ale naše mužstvo zaslouží za předvedený výkon pochvalu.

Bystřice pod Hostýnem – Skaštice 7:0 (1:0)

Branky: 39., 44., 61., 70. Ulrych, 71. Burda, 72. Křížek, 80. Janečka

Žluté karty: Janečka

Rozhodčí: Tesař

Diváci: 25

Sestava Skaštic:

Trampota – Černoch, Bureš, Hyánek Jakub, Soukup, Novák, Chupík (K), Makový, Hrabal, Růžička, Oračko D.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit