Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Břest měl vysokou produktivitu v zakončení a zaslouženě opanoval derby
formats

Břest měl vysokou produktivitu v zakončení a zaslouženě opanoval derby

Publikované dne Neděle,Květen 19, 2019 podle v B-TÝM

V neděli se hrálo další kolo OP a naše B mužstvo necestovalo příliš daleko. Přesněji do vedlejší vesnice, kde se utkalo s týmem Břestu. Tohle derby vyšlo lépe domácímu týmu a po zásluze tak získalo tři body.

Domácí fotbalisté se brzy dostali do vedení. Po pravé straně všem utekl rychlonohý Jan LÁTAL a tvrdou křižnou střelou propálil brankáře Vymětala. Inkasovaná branka donutila hostující hráče rychle zvýšit na vyšší výkon. Mladé domácí mužstvo totiž hrálo velmi rychlý a důrazný fotbal. Naši hráči se postupně dokázali dostat ke své kombinační hře. Ale jejich akce často postrádaly lepší finální řešení. Výbornou příležitost na vyrovnání měl Frýdl, který se rozhodl svou akci zakončit sám, ale nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče. Poté našel nadýchaným centrem Vymětal před bránou volného Bublu, ale jeho zakončení nemělo dostatečnou razanci. Domácí hráči měli výborný přechod do útoku a svými náběhy dělali hostující obraně problémy. Další křídelní akci se domácím podařilo, i trochu se štěstím, opět vyřešit gólově a ŠTAUBER navýšil jejich vedení.

Do druhé půle vstoupili hráči Skaštic s cílem, pokusit se co nejrychleji vsítit kontaktní branku. Ovšem domácí defenziva pracovala velmi dobře a naše hráče do vážnějších šancí nepouštěla. Naopak domácí hráči neustále zlobili svými náběhy a rychlostí. A velmi  aktivní byli hlavně na pravé straně. Tam vznikla další akce, po které uklidil míč do opuštěné brány znova dobře hrající LÁTAL. O dvě minuty později se poprvé v utkání radovalo i mužstvo Skaštic. Centr z rohového kopu tečoval Navrátil a na zadní tyči míč uklidil do brány Radim VYMĚTAL. Poté se hosté snažili o ještě výraznější zdramatizování duelu. V další šanci se ocitl Frýdl, ale opět na domácího brankáře nevyzrál. Velkou příležitost měl na kopačce Bubla, který střílel z hranice penalty, ale nedokázal prostřelit clonící chumel hráčů. Nedůraz hostujících hráčů v zakončení byl vidět i při dorážkách Navrátila a Vlkolesnzkého. Ani jeden z hráčů nedokázal míč, skákající před domácí bránou, dostat do sítě. A tak vše vyřešili domácí hráči, kteří opět krásně vykombinovali další křídelní akci a NIŠČAK jen míč doklepl do brány. Břest předvedl velmi dobrý výkon a po zásluze tak bral v derby tři body.

Břest – Skaštice B 4:1 (2:0)

Branky: 8., 64.  Látal J., 34. Štauber, 84. Niščak – 66. Vymětal R.

Žluté karty: Konečný, Liška – Petrúsek, Frýdl

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 150

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Vlkolenszki, Navrátil, Icela, Menšík (46. Rosecký) – Petrúsek (62. Konečník), Škrabana, Bubla P., Vymětal R. – Frýdl M. (74. Brada), Ježák (66. Pitron)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit