Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM David Mynarčík rozhodl v poslední minutě o výhře Skaštic
formats

David Mynarčík rozhodl v poslední minutě o výhře Skaštic

Publikované dne Neděle,Květen 26, 2019 podle v A-TÝM

Stejný scénář, jako vzájemné podzimní utkání, měl i sobotní zápas KP našeho mužstva s Bystřicí pod Hostýnem. V poslední minutě hrací doby padla branka, která rozhodla o výhře našeho týmu. Úspěšným střelcem se stal střídající David Mynarčík.

Skaštice vstoupily do utkání aktivně. Rychlou kombinační hrou si vytvořily zajímavé herní situace, kterým ovšem chyběla lepší finální fáze. Postupem času se včastěji do hry dostali i hosté. Ale více se soustředili na kvalitní defenzivní práci a brankáře Večeřu příliš neohrožovali. V další průběhu první půle se hra více přesunula do středu a trochu se přiostřila. Hlavně hostující hráči přidali někdy až hodně na důrazu a rozhodčí Smýkal je za to odměnil několika žlutými kartami. V případě Ondrouška dokonce vytáhl v krátkém sledu dvě žluté a tudíž následovala červená, po které muselo hostující mužstvo, už po několikáté v sezóně, dohrávat v deseti hráčích. Poté měli domácí výbornou pozici na vstřelení vedoucí branky, ale Konečník svůj přímý kop do brány nezatočil.

Ve druhé půli se hosté zaměřili převážně jen na defenzivu. Naopak domácí se snažili o vstřelení vytoužené branky. Po krásném centru Vymětala a zakončením Sovy se už Skaštice radovaly, ale oslavy zabrzdil pomezní rozhodčí zdviženým praporkem. Asi tak po hodině hry, si v krátkém sledu, domácí vytvořili tři velmi dobré příležitosti, ale v zakončení se jim nedařilo. Skaštice se snažily využít každé ztráty hostujících hráčů a přejít co nejrychleji do otevřenější obrany. Taková akce se povedla Konečníkovi, který dokázal tvrdě vystřelit a vyražený míč gólmanem vrátil do sítě dobíhající SOVA. Už se zdálo, že domácí mají utkání plně pod kontrolou, ale stačila jedna nepozornost a bylo vyrovnáno. Hosté se dostali k zahrávání rohového kopu a důrazný JURÁŇ dokázal tečovat míč do brány. V posledních minutách vrhli domácí hráči všechny zbývající síly do útoku. Už v nastavení se dostali k zahrávání rohového kopu. Na ten si na přední tyči naskočil, jeden z nejmenších hráčů na hřišti, David MYNARČÍK a tvrdou hlavičkou rozpoutal euforii v domácích řadách. Na další vyrovnání už soupeři nezbyl čas a tak se hosté zmohli jen na laciné frustrující reakce.

Skaštice – Bystřice pod Hostýnem 2:1 (0:0)

Branky: 71. Sova, 90.+2. Mynarčík – 82. Juráň

Žluté karty: Zavadil – Juráň, Železný, Ondroušek, Burda, Křížek

Červená karta: 38. Ondroušek

Rozhodčí: Smýkal – Kovařčík, Bernatík

Diváci: 100

Sestava Skaštic: 

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík L. – Vymětal R. (66. Mynarčík), Zavadil, Frýdl R., Gojš (88. Menšík), Sova (79. Frýdl M.) – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit