Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice porazily HFK Olomouc a postoupily do 1. kola Mol cupu
formats

Skaštice porazily HFK Olomouc a postoupily do 1. kola Mol cupu

Publikované dne Pondělí,Červenec 26, 2021 podle v A-TÝM

Po dlouhých 9 měsících sehrálo naše mužstvo opět soutěžní zápas. V předkole Mol cupu jsme přivítali na svém stadionu celek HFK Olomouc. Naši hráči se do svého zkušenějšího soka pustili s velkým odhodláním a hlavně v první půli jich bylo plné hřiště. Měli dobrý pohyb bez míče, sbírali většinu odražených míčů a brzy se diváci dočkali i branek. Domácí kapitán KONEČNÍK napřáhl ke střele a jeho tvrdý projektyl se otřel o jednoho z obránců a skončil za bezmocným brankářem Olomouce. Skaštice se i nadále tlačily před hostující bránu. Domácí předváděli kombinační akce, které soupeř často zastavil až za cenu faulu. Druhý gól Skaštic obstaral opět skaštický kapitán, který technickým obstřelem trefil levý růžek hostující brány. Holice mohly snížit po ojedinělé chybě domácích, ale střelu hostujícího útočníka dokázal brankář Vrba vytěsnit na roh. Další branky nepřidal ani Konečník, který dvakrát orazítkoval konstrukci hostující brány.

Do druhé půle udělali trenéři Olomouce změny v sestavě. Ovšem úvod druhé části ještě patřil domácím. Opět Konečník a ani Drábek, ale nedokázali své velké příležitosti proměnit. Postupem času se hra v poli vyrovnala a byli to spíše hosté, kteří začali ovládat střed pole. Vypracovali si příležitosti ke snížení stavu, ale domácí brankář společně se svými spoluhráči dlouho odolával. Vytoužený hostující gól přišel po zbytečném faulu před pokutovým územím domácích. K přímému kopu se postavil zkušený MAZOUCH  a předvedl, že má brilantní kopací techniku, když se trefil přes zeď přesně k tyči. Zbytek utkání už ovšem domácí hráči ubránili a díky výhře postoupili do 1. kola Mol cupu. V něm se představí na hřišti dalšího divizní soupeře celku Valašského Meziříčí. Utkání je naplánováno na středu 11.8. od 17 hodin. Na utkání bude pro fanoušky vypraven autobus, který bude vyjíždět ve 14:30 od Sempry v Kroměříži.

Skaštice – HFK Olomouc 2:1 (2:0)

Branky: 16., 23. Konečník – 77. Mazouch

Žluté karty: Drábek – Kašpárek, Vyskočil Martin, Bernatík, Kotůlek

Diváci: 320

Rozhodčí: Hanák – Koláček, Slováček

Sestava Skaštic:

Vrba – Berčík, Glozyga, Motal T., (89. Oračko), Sedlák (81. Štěpják) – Drábek (60. Zůvala), Motal L., Frýdl, Vymětal R. (60. Červenka) – Zavadil, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit