Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice začaly sezónu vysokým vítězstvím s nováčkem
formats

Skaštice začaly sezónu vysokým vítězstvím s nováčkem

Publikované dne Neděle,Srpen 6, 2017 podle v A-TÝM

Začátek nové sezóny zastihl naše hráče A mužstva v dobré pohodě. Minulý víkend po jednoznačném výsledku postoupili do dalšího kola Poháru hejtmana ZK a včera si opět po vysoké výhře přivezli první 3 body z Buchlovic.

Buchlovice jsou jeden ze tří nováčků v soutěži a tak naši trenéři a ani hráči nevěděli, co od domácího mužstva čekat. Ale do utkání vstoupily lépe Skaštice a hlavně v úvodu velmi aktivní Menšík. Ten se hned vrhl mezi dva bránící hráče, ale jeho drzí průnik zastavil na poslední chvíli domácí stoper. V další akci byl vidět opět Menšík, kterého našel přesným centrem Škrabana, ale střela se hostujícímu záložníkovi nepovedla. První gól v tomto ročníku si připsal netradičně obránce Tomáš MOTAL. Ten si naběhl na centr z přímého kopu a důraznou hlavičkou poslal hosty do vedení. Skaštice dobrým napadáním získávaly ve středu pole míče a rychle přecházely do protiútoku. Ale hostující hráči byli příliš zbrklí při dohrávání těchto nadějných akcí. Šanci navýšit vedení měl Konečník, který z levé strany šel sám na brankáře, ovšem jeho dělovka skončila na rukavicích domácího brankáře. Postupem času se více začali osmělovat i domácí. Jejich hru řídil ve středu pole dobře hrající kapitán Křiva. Buchlovicím se dokonce podařilo vsítit branku, ale pro ofsajd nemohla být uznána. Poté všechny překvapil rychlým rozehráním rohového kopu Křiva a jeho pokus musel vyhlavičkovat z brankové lajny Vymětal. Následně podržel své spoluhráče brankář Stýblo, který v poslední chvíli vystrčil svou pravačku a posunul míč mimo dosah domácího útočníka, který by už zakončoval do odkryté brány. Na konci první půle se opět připomněli hosté. A byl to znovu stoper MOTAL, který zakončil pohlednou akci přesnou střelou ke vzdálenější tyči. V nastavení prvního poločasu měl ještě velkou možnost Konečník, ale jeho střelu z malého vápna dokázali zblokovat domácí obránci.

Do druhé půle vstoupily Skaštice s cílem držet domácí co nejdál od své brány a pokusit se vstřelit další uklidňující branku. Hosté dobře bránili střední pásmo a zbytek si pohlídala obrana v čele s brankářem Stýblem. Na levé straně byl aktivní domácí rychlonohý Dufka, ale stejně rychlostně vybavený hostující obránce Bubla si s ním dokázal poradit. Postupem času se otvírala okénka v domácí obraně a hosté mohli chodit do brejků. Třetí branku obstaral SOVA, který zatloukl do sítě přesný Konečníkův centr. O pár minut později přišla další branka, když přečíslení 2:1 vyřešil zakončující FRÝDL. Buchlovice chtěly vstřelit alespoň jeden gól a tak v posledních minutách hru dost otevřely. Ale rušno bylo hlavně před jejich bránou. Nejprve se opřel do míče Menšík, ale jeho tvrdou střelu dokázal brankář vytěsnit na břevno. Poslední akci zápasu zakončil osamocený ANČINEC a pátým gólem svého týmu ukončil zápas.

Buchlovice – Skaštice 0:5 (0:2)

Branky: 13., 42. Motal T., 69. Sova, 72. Frýdl R., 90. Ančinec

Žluté karty: Ondica – Menšík, Motal, Škrabana

Rozhodčí: Zpěvák, Katrňák, Polaštík

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal T. (75. Glozyga), Vymětal R. – Škrabana (64. Ančinec), Sova, Batík, Menšík (84. Vlkolenszki) – Frýdl R., Konečník

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Buchlovic:

Pavela – Pientok (46. Mikula), Huráb, Belant, Hančík (62. Tomešek) – Procházka (77. Náplava), Křiva (K), Kořínek, Dufka – Ondica, Kunc (84. Kučík)

Trenér: Josef Křiva

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit