Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Soustředění 2018 už je minulostí
formats

Soustředění 2018 už je minulostí

Publikované dne Pondělí,Únor 19, 2018 podle v A-TÝM, B-TÝM

sous

Nedělním obědem skončilo našim hráčům zimní soustředění. To začalo ve čtvrtek večerním tréninkem v hale. Během svého pobytu v Morkovicích absolvovali naši hráči celkem 6 tréninkových jednotek a jedno přípravné utkání. Mužstvo muselo dvakrát překousnout i nepřízeň počasí v podobě čerstvě napadaného sněhu, ale i s touto drobnou komplikací si poradilo. Stejně jako v předešlých letech si hráči vyzkoušeli aerobik, po kterém následovala Tabata. Soustředění se zúčastnili jak hráči A mužstva tak i B týmu. Celkem trenéři mohli počítat s 21 hráči a dvěma brankáři. Většina z přítomných fotbalistů zasáhla i do sobotního přípravného utkání proti týmu Morkovic. Scházeli jen lehce zranění Brada s Ježákem, ale poprvé jsme mohli vidět v akci Davida Mynarčíka, který se zapojil do přípravy s našim mužstvem. Do zápasu šly Skaštice z plné zátěže a soupeř byl tentokrát nad jejich síly. Domácí se předvedli jako velmi dobře organizované a kombinačně silné mužstvo. Nakonec z toho byla vysoká porážka 7:0. Utkání ovšem mělo splnit hlavně kondiční charakter což se povedlo. Na ladění formy a taktiky budou sloužit následující přípravné zápasy.

Celá výprava byla ubytovaná v penzionu Mezi stromy, jehož personál se o naše členy výborně staral po celý pobyt. a tím jim patří velké poděkování. Nyní už bude zimní příprava pokračovat v klasickém rytmu. To je trénink v úterý a pátek v Chropyni na umělé trávě.

Morkovice – Skaštice 7:0 (2:0)

Sestava Skaštic 1. pol.:

Stýblo – Vlkolenszki, Janalík, Motal, Icela – Mynarčík, Sova, Petrúsek, Rosecký – Konečník Gahura

Sestava Skaštic 2.pol.:

Vymětal L. – Bubla L., Glozyga, Navrátil, Pitron – Škrabana, Batík, Uličný, Menšík – Zaoral, Konečník

Trenéři: Roman Kolenič, Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit