Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Starší páni Skaštic byli druzí na turnaji v Bystřici
formats

Starší páni Skaštic byli druzí na turnaji v Bystřici

Publikované dne Středa,Únor 21, 2018 podle v OSTATNÍ

28340697_1783068288404756_948515787_o

V sobotu se konal v Bystřici pod Hostýnem halový turnaj starších pánů. Turnaj nesl název “ O pohár Bystřického kozla“ a naše mužstvo bylo pozváno na tuto skvělou akci. Byl to už 18. ročník a na turnaji mohli startovat hráči starší 35 let. Los určil, že Skaštice odehrají hned první zápas turnaje. Jejich soupeřem byl tým Mrlínku. Utkání se hrálo jedenkrát 20 minut a první okamžiky úvodního duelu byly opatrné. Naše mužstvo, ale bylo přece jen o něco aktivnější a díky brance Koňárka se dostalo do vedení. To o pár minut později ještě navýšil důrazný Josef Motal. Ovšem i soupeř se dokázal gólově prosadit, když využil malé nepozornosti v naši obraně. Skaštice poté mohly přidat další branky, ale šance Stančíka a Koňárka zůstaly nevyužity. Míč do sítě se podařilo dostat až Kvasničkovi a dal tak konečnou tečku za prvním zápasem. V dalším průběhu turnaje byli naši hráči povzbuzeni úvodní výhrou. Postupně si poradili s týmy Hlinska pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem a mužstvem Počáply. Poslední zápas sehráli naši fotbalisté s týmem Dřevohostic. Jelikož doposud neztratili na turnaji ani bod, stačila jim k celkovému triumfu i remíza. Ovšem naši hráči tento poslední zápas nezvládli hlavně po taktické stránce a tudíž se z vítězství radoval soupeř, který tak vyhrál celý turnaj. Skaštice se prezentovaly svým typickým kombinačním fotbalem a celý turnaj si náležitě užily. Chyběl jediný krůček k tomu, aby zvedly nad hlavu ten nejcennější pohár. Ale druhé místo je taky pěkné a naši hráči zaslouží určitě pochvalu. Poděkování patří také pořadatelům turnaje za pohodový průběh a příkladnou organizaci. Individuální ocenění získal skaštický hráč Petr Bubla, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Sestava Skaštic:

Vrtěl – Menšík, Motal J., Stančík, Kvasnička, Jugas, Motal L., Bubla P., Koňárek

Konečné pořadí:

1. Dřevohostice

2. SKAŠTICE

3. Mrlínek

4. Bystřice pod Hostýnem

5. Počáply

6. Hlinsko pod Hostýnem

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit