Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V zápase s Němčicemi našemu „B“ týmu nešly penalty
formats

V zápase s Němčicemi našemu „B“ týmu nešly penalty

Publikované dne Neděle,Srpen 23, 2020 podle v B-TÝM

Ve druhém hraném kole Okresního přeboru přisoudil los našemu B týmu celek nedalekých Němčic. Obě mužstva se v posledních sezónách snaží předvádět atraktivní ofenzivní fotbal. V tomto duelu byli v první půli lepší hosté. Ve druhé části se karta mírně obrátila a domácí mužstvo dokázalo vyrovnat. V závěrečném penaltovém rozstřelu prokázali své zkušenosti fotbalisté Němčic.

Úvodní 30minutovka duelu patřila hostujícímu týmu. Němčice se snažily napadat rozehrávku domácího mužstva a tím nutili domácí hráče k chybám. Hostující stoper Zlámal se dostal po rohových kopech do dvou velkých šancí. Nejprve svůj tým zachránil reflexivním zákrokem gólman Vymětal a ve druhé šanci nedokázal zamířit mezi tři tyče. Třetí příležitost měl na kopačce Kadlec, ale jeho střela proletěla těsně vedle tyče. Když už se zdálo, že to nejhorší domácí mužstvo přežilo tak se k míči dostal MÁDR, obešel dva obránce a zamířil přesně ke vzdálenější tyči. V závěru půle se domácí hra už zlepšila. Vyrovnání měl na hlavě Bubla, ale jeho pokus se jen o centimetry nevešel mezi tři tyče.

Ve druhém poločase začal hostům postupně docházet dech. Naopak domácím tým cítil, že je v jeho silách se pokusit minimálně o vyrovnání. Ideální příležitost srovnat stav měl Rosecký, který se postavil k pokutovému kopu. Jeho střela však zamířila jen do ochranné sítě za bránou. Skaštice však nesložily zbraně a o chvíli později se přece jen mohly radovat. SEDLÁK napřáhl ke střele a díky mírné teči protihráče zapadl míč do sítě. V další fázi se hra přelévala ze strany na stranu. Obě mužstva si vytvořila nějaké náznaky šancí, ale stav se už do konce utkání nezměnil. V penaltách předvedli pevnější nervy hostující hráči a získali tak bod navíc.

Skaštice „B“ – Němčice 1:2 pp (0:1)

Branky: 69. Sedlák – 33. Mádr

67. min Rosecký neproměněná penalta

Žluté karty: Motal – Holiš

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 200

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Sedlák, Štěpják, Pitron – Hyánek Jan, Škrabana, Uličný, Rosecký (74. Motal) – Oračko, Ježák (53. Hyánek Jakub)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit